Objavljeno: 13. 6. 2021 u 10:30h
Tijana Aćimović iz Turističke organizacije Republike Srpske istakla je da su turistički radnici prethodnu 2020. godinu ispratili jako teško, u uslovima koje je diktarala pandemija virusa korona.
“Ovu godinu turistički radnici dočekuju potpuno spremno, puni entuzijazma s obzirom da se trenutna epidemiološka situacija u Srpskoj popravlja i daje dobre rezultate. Ovaj vikend u najjužnijem gradu Srpske Trebinju tražio se krevet više. Јedan od razloga bila je i organizacija motorijade”, izjavila je Aćimović za RTRS.
Istakla je da je jedina svijetla tačka pandemije virusom korona koja je poremetila čitav svijet jeste povećanje kretanja domaćih turista, koji su konačno shvatili šta nude ljepote Republike Srpske.
“NP Sutjeska kao biser Srpske samo je jedna od vrijednih destinacija koje nudi Srpska i koje svaki kako domaći tako i strani turista treba da posjeti i uvjeri se u ljepotu prirode”, istakla je Aćimović.
Izvor: RTRS / Foto: RTRS
Nema komentara
Sakrij sve komentare
Prikaži komentare
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Banjaluka.com. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Banjaluka.com zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara Banjaluka.com nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac takođe prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.