Objavljeno: 2. 9. 2013 u 11:01h
Administrativna služba Grada Banjaluka raspisala je danas, 2. septembra, Konkurs za dodjelu stipendija učenicima srednjih škola.

Stipendije će biti dodijeljene prema socijalnom statusu i uspjehu u školi, te za deficitarna zanimanja. Visina stipendije u prve dvije kategorije iznosiće 80 KM, a za deficitarna zanimanja – 150 maraka.
Prijave na konkurs, koji će biti otvoren do 2. oktobra, sa potrebnom dokumentacijom, treba dostaviti Odjeljenju za društvene djelatnosti putem Prijemne kancelarije. Obrasci za podnošenje zahtjeva za stipendiju mogu da se preuzmu ispred Prijemne kancelarije Administrativne službe Grada (pretinac broj 64) i na zvaničnoj Internet-stranici Banje Luke, u kategoriji Servisi. Za sve dodatne informacije o konkursu treba se obratiti na telefon 051/244-444 (lokali 704 i 706) ili direktno u kancelarije broj 23 i 29.
O uslovima konkursa i potrebnoj dokumentaciji možete da pročitate ovdje.
Izvor: ASBL
Nema komentara
Sakrij sve komentare
Prikaži komentare
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Banjaluka.com. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Banjaluka.com zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara Banjaluka.com nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac takođe prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.