Zdravi kutak
Srčani udar češći kod žena nego kod muškaraca
16. 02. 2016. | 14:30
Najnovija studija Univerziteta Ohajo pokazala je da je srčani udar češća pojava kod žena nego kod muškaraca. Najvažniji razlog je taj što žene u većini slučajeva “igonorišu” simptome srčanog udara, tvrdi doktorka Laksmi Mehta koja radi kao istraživač na Univerzitetu
Opširnije