Orlice surove: Izabranice Vesne Džuver upisale 21. vezanu pobjedu

Objavljeno: 1. 4. 2024 u 20:23h

Košarkašice Orlova nastavili su sa dominantnom igrom u Košarkaškoj Ligi BiH jer su upisale 21. pobjedu u isto toliko odigranih mečeva.

Izabranice Vesne Džuver su slavile u Sarajevu protiv ekipe Plej Ofa rezultatom 94:68.

Jedino gdje je viđena neka neizvjesnost je bila prva četvrtina gdje su se domaće igračice držale koliko toliko u igri.

Međutim, odlična igra u odbrani i napadu donijeli su ozbiljnu prednost Banjaljučankama od 53:36 na poluvremenu.

Drugo poluvrijeme su Orlice održavale prednost i nastavili sa odličnim igrama.

Najefikasnije u redovima Orlova su bile Aleksandra Mužević sa 27 poena, pratila je Milica Đokić sa 18, dok je kod domaćina najefikasnija bila Azra Nikšić sa 19 poena.

Orlovi u narednom kolu dočekuju Mladi Krajišnik, dok će Plej Of u goste Igmanu.

Izvor: Srpska info / Foto:Facebook/ŽKK Orlovi

Facebook Twitter Preporuči na Viberu
Kopirati

Nema komentara

Sakrij sve komentare

Prikaži komentare

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Banjaluka.com. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Banjaluka.com zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara Banjaluka.com nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac takođe prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Šta mislite o ovoj temi?

Vaša e-mail adresa neće biti objavljena. Sva polja su obavezna!

Promo

Copyright. Sva prava zadržana. Dozvoljeno preuzimanje sadržaja isključivo uz navođenje linka prema stranici sa koje je sadržaj preuzet.

/sport/orlice-surove-izabranice-vesne-dzuver-upisale-21-vezanu-pobjedu/||CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)