Društvo
Apel da građani čuvaju zelenilo
15. 05. 2013. | 11:00
Grad Banjaluka apelovao je, povodom Međunarodnog dana zaštite klime – 15. maja, da građani čuvaju sadnice i ostalo zelenilo, jer će na taj način doprinijeti očuvanju zdrave životne sredine.
Opširnije