Društvo
Ko je nadležan za most u Česmi? (Video)
10. 09. 2015. | 09:26
Mještani Česme ogorčeni odgovorom Gradske uprave Banjaluka koja se poslije godina i godina obećavanja izgradnje mosta kod Vitaminke sada proglasila nenadležnom. “Kako ste onda gradili ostale mostove u Banjaluci”, pitaju oni.
Opširnije