Objavljeno: 18. 6. 2026 u 09:00h
“Održana je redovna sjednica Kolegijuma načelnika odjeljenja i šefova odsjeka na kojoj smo razgovarali o realizaciji započetih projekata, dinamici radova na terenu, kao i o aktivnostima koje nas očekuju u narednom periodu.”
Kazala je ovo gradski menadžer Mirna Savić – Banjac koja je podsjetila da su obišli radove na izgradnji savremenog sportsko-rekreativnog kompleksa kod Osnovne škole “Borisav Stanković“.
“U toku su i radovi na izgradnji vodovodne mreže u Ulici Anke Drakulić, kao i u XI Kuljanskoj ulici, čime nastavljamo da unapređujemo komunalnu infrastrukturu i stvaramo bolje uslove za život naših sugrađana. Nastavljamo i sa postavljanjem dodatnih kontejnera na više lokacija u gradu, kako bismo unaprijedili sistem odlaganja otpada i održavanja javne higijene”, istakla je ona.
Poručila je i to kako pripremamaju i tačke za narednu sjednicu Skupštine grada.
“Uskoro očekujemo i potpisivanje ugovora za izgradnju saobraćajnica u Motikama i Priječanima. Podsjećamo da su radovi u Kuljanima, vrijedni milion KM, već započeti, čime nastavljamo snažan investicioni ciklus i ulaganja u razvoj svih dijelova Banjaluke”, zaključila je Savić – Banjac.
Banjaluka.com / Foto: Grad Banjaluka
Nema komentara
Sakrij sve komentare
Prikaži komentare
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Banjaluka.com. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Banjaluka.com zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara Banjaluka.com nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac takođe prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.