Objavljeno: 29. 10. 2017 u 12:16h
U Sarajevu su protekle noći dvije ženske osobe uhapšene zbog posjedovanja droge, saopšteno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo.
Sinoć u 23:40 sati policijski službenici Druge PU – PS Centar, lišili su slobode osobu E.K, rođenu 1998. godine iz Sarajeva, zbog postojanja osnova sumnje da je počinila Krivično djelo Posjedovanje i omogućavanje uživanja opojnih droga.
O navedenom je obaviješten dežurni tužilac Kantonalnog tužilaštva u Sarajevu, nakon čega je osoba lišena slobode 29. oktobra 2017. godine u 01,45 sati i predata u službene prostorije Jedinice za osiguranje objekata izdržavanje osoba lišenih slobode.
Istu noć dva minuta iza ponoći sati policijski službenici Druge PU – PS Centar, lišili su slobode osobu N. Dž, rođenu 1996. godine iz Zavidovića, zbog postojanja osnova sumnje da je počinila isto krivično djelo.
O navedenom je obaviješten dežumi tužilac Kantonalnog tužilaštva Kantona Sarajevo. Policijski službenici nastavljaju dalji rad na dokumentovanju navedenog krivičnog djela.
Izvor: N1
Nema komentara
Sakrij sve komentare
Prikaži komentare
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Banjaluka.com. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Banjaluka.com zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara Banjaluka.com nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac takođe prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.