BiH
Dom zdravlja Doboj počistio čistačice
25. 01. 2022. | 10:05
Nakon što su 22 spremačice Higijeničarske službe Doma zdravlja Doboj proglašene tehnološkim viškom, zbog čega će ostati bez posla, njih 10 su podnijele tužbu protiv ove zdravstvene ustanove, u kojoj uvjeravaju da neće ostati bez higijeničarskog osoblja.
Opširnije