Fudbal
Borac ostaje bez igrača?!
21. 02. 2013. | 10:18
Fudbaleri Borca ispunili su obećanje i stupili u štrajk upozorenja jer im do 20. februara nije isplaćena jedna i po plata. Da stvar bude još dramatičnija, kako se prvotimcima koji su i jesenas nosili ”crveno-plavi” dres duguje više od tri
Opširnije