Društvo
Stanivuković: Prvi tramvaj u Banjaluci u septembru
22. 04. 2026. | 09:58
“Prve tramvaje i električne autobuse očekujemo u mjesecima pred nama – krajem ljeta u Banjaluku stižu prvi električni autobusi, a tokom septembra očekujemo i prvi tramvaj”, rekao je Draško Stanivuković, gradonačelnik Banjaluke. Prema njegovim riječima, plan je da se sve
Opširnije