Društvo
Zaposlenima u ASBL srezani troškovi za bife
3. 06. 2013. | 09:42
Grad Banjaluka pravi nove uštede u lokalnoj kasi, jer je načelnike odjeljenja i ostale zaposlene u Administrativnoj službi grada (ASBL) ograničio na manje troškove reprezentacije nego u prošlom periodu. Posljednjom izmjenom Pravilnika o korišćenju mobilnih i fiksnih telefona i troškova
Opširnije