Društvo
Lauš: Smeće, oružje i zmije na Voćnjaku
20. 09. 2013. | 09:02
Zemljište “Agroprometa”, poznatije kao Voćnjak, u naselju Lauš pretvoreno je u pravu deponiju, zbog nesavjesnih građana, koji decenijama na tom mjestu odlažu otpad. Pored svakodnevnog smrada, mještani žive u strahu i od zaraze. Oni tvrde da divlja deponija, odnosno Voćnjak
Opširnije