Društvo
Ukrao 2.000 KM sa benzinske pumpe u Banjaluci
3. 11. 2014. | 10:49
Maskirani razbojnik, naoružan pištoljem, opljačkao je benzinsku pumpu “Nestro petrol” u Banjaluci iz koje je ukrao 2.000 KM, a potom je pobjegao u nepoznatom pravcu.
Opširnije