Društvo
Aktivisti iz Banjaluke: Borba za park je pokazala da se građanski aktivizam isplati (Foto)
9. 07. 2015. | 14:55
“Pravda bi po meni u potpunosti bila zadovoljena kada bi se objekat mogao iskoristiti za opšte dobro svih, onako kako je služio park. Pravedno bi bilo i da o namjeni ovog objekta odluče građani”, kaže za BUKU Mirjana Tešanović.
Opširnije