Poljoprivreda
Regionalni sastanci u Bijeljini: Ministarstvo poljoprivrede predstavilo biosigurnosne mjere uzgajivačima i veterinarima (Foto)
23. 03. 2024. | 14:23
Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede, u saradnji sa Veterinarskom komorom Republike Srpske, organizovalo je u Bijeljini regionalne sastanake sa doktorima veterinarske medicine i uzgajivačima svinja. Tema sastanka je bila način ponovnog useljavanja svinja na imanja, odnosno farme, koje su bile
Opširnije