Objavljeno: 24. 6. 2026 u 11:45h
U Urgentni centar UKC RS juče, 23. juna, su nakon saobraćajne nezgode u Čelincu primljene tri osobe, od kojih su dvije operisane, potvrđeno je za “Nezavisne” iz najveće zdravstvene ustanove u Srpskoj.
Navode da se trenutno nalaze na liječenju u Klinici za opštu i abdominalnu hirurgiju.
“Jedan pacijent je, nakon obavljenih dijagnostičkih pretraga, otpušten uz terapijske preporuke, dok su dva pacijenta hospitalizovana u Klinici za opštu i abdominalnu hirurgiju. Podvrgnuti su operativnim zahvatima i zasad su stabilnog zdravstvenog stanja”, saopštili su iz UKC Republike Srpske za “Nezavisne novine”.
Dodaju da je pacijent D.S. nakon dijagnostičkih pretraga u Urgentnom centru UKC Republike Srpske, otpušten uz terapijske preporuke.
“Pacijenti G.S. i M.S. su hospitalizovani u Klinici za opštu i abdominalnu hirurgiju, podvrgnuti operativnim zahvatima, i za sada su stabilnog zdravstvenog stanja. Pacijent N.K. je hospitalizovan u Klinici za anesteziju i intenzivno liječenje. Priključen je na aparat za mehaničku ventilaciju, za sada stabilno, ali teškog opšteg zdravstvenog stanja”, rečeno je iz UKC RS.
Podsjećamo, četiri osobe povrijeđene su juče u saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila u mjestu Gornji Čelinac, na magistralnom putu Čelinac – Kotor Varoš.
U udesu su učestvovala dva putnička i jedno teretno vozilo.
Izvor: Nezavisne
Nema komentara
Sakrij sve komentare
Prikaži komentare
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Banjaluka.com. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Banjaluka.com zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara Banjaluka.com nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac takođe prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.