Objavljeno: 15. 11. 2022 u 11:29h
Sarajliji F.J., rekorderu po pitanju neplaćenih kazni za saobraćajne prekršaje, sa nevjerovatnih 280.483,60 KM duga, policija je oduzela “Fiat punto”.
Uprkos zabrani upravljanja, ovog neslavnog rekordera policija je zatekla za volanom i sa lažnim tablicama na neregistrovanom vozilu.
Naime, službenici Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Istočno Sarajevo, juče su u ulici Vojvode Radomira Putnika u Istočnom Sarajevu zaustavilu i kontrolisali automobil kojim je upravljao F.J. iz Starog Grada – Kanton Sarajevo.
“Tokom kontrole utvrđeno je da se na vozilu nalaze napravljene registraske tablice, da vozač upravlja vozilom prije sticanja prava na upravljanje, te da je neregistrovano vozilo. Daljom provjerom kroz registar novčanih kazni utvrđeno je da je F.J. višestruki povratnik u činjenju težih prekršaja iz oblasti bezbjednosti saobraćaja i da po osnovu neplaćenih novčanih kazni duguje 280.483,60 KM”, navedeno je iz Policijske uprave Istočno Sarajevo.
Izvor: Nezavisne / Ljiljana Radić
Nema komentara
Sakrij sve komentare
Prikaži komentare
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Banjaluka.com. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Banjaluka.com zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara Banjaluka.com nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac takođe prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.