Objavljeno: 23. 10. 2022 u 12:15h
Četiri osobe povrijeđene su u saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila sinoć na magistralnom putu Zvornik – Milići, u mjestu Đugum.
Tom prilikom dvije osobe su zadobila lake, a dvije teške tjelesne povrede.
“Policijski službenici Policijske stanice Bratunac su izvršili uviđaj saobraćajne nezgode. Od 19.30 do 20.30 časova saobraćaj se odvijao jednom saobraćajnom trakom. U saobraćajnoj nezgodi su učestvovali vozilo „audi“ kojim je upravljao M.B. iz Bratunca, automobil „pežo“ kojim je upravljao B.Đ. iz Zvornika i vozilo „audi“ za čijim volanom je bio B.T. iz Milića. U Bolnicu Zvornik su upućeni vozač B.Đ. i suvozač G.Đ. iz Zvornika, te vozač B.T. i suvozač R.G. iz Milića. Od strane dežurnog doktora u JZU Bolnica Zvornik, licima B.Đ. i G.Đ. su konstatovane lake tjelesne povrede i pušteni su na kućno liječenje, dok su B.T. i R.G. konstatovane teške tjelesne povrede i isti su zadržani na liječenju”, pojasnili su u PU Zvornik.
O svemu navedenom je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Bijeljina, koji je naložio preduzimanje svih mjera i radnji i dostavljanje izvještaja o počinjenom krivičnom djelu „Ugrožavanje javnog saobraćaja“.
Izvor: srpskainfo.com
Nema komentara
Sakrij sve komentare
Prikaži komentare
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Banjaluka.com. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Banjaluka.com zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara Banjaluka.com nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac takođe prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.