Objavljeno: 1. 9. 2017 u 10:44h
U toku velika potjera policije za pljačkašima u srbačkoj opštini. Velika policijska akcija na otkrivanju i hapšenju izvršilaca pljačke u srbačkom selu Nožičko počela je juče, a u njoj učestvuje i specijalna jedinica Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske uz upotrebu helikoptera, javio je novinar BN-a.
Veliko prisustvo policije, koja je kontrolisala učesnike u saobraćaju, uznemirilo je gradjane ove opštine jer nisu upoznati o čemu je riječ.
Kako nezvanično saznaje BN, u pitanju je pljačka Stojana Savića, vlasnika pilane iz Nožičkog, kome su u noći izmedju srijede i četvtka razbojnici odnijeli odredjenu količinu novca.
Oni su, navodno, locirani u ovom selu, gdje je počela akcija, a zatim proširena i na ostalo područje ove opštine u kojoj su blokirani svi putevi.
U ovom kraju pronijela se vijest da su pljačkaši naoružani i da se radi o kriminalcima visokog ranga, što kod gradjana izaziva strah.
U Policijskoj stanici Srbac nisu mogli dati informaciju o ovoj akciji. Ipak saznajemo da je ona još uvijek u toku.
Izvor: rtvbn.com
Nema komentara
Sakrij sve komentare
Prikaži komentare
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Banjaluka.com. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Banjaluka.com zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara Banjaluka.com nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac takođe prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.