Objavljeno: 4. 11. 2014 u 09:42h
Rok za predaju dokumenata za smještaj u Studentski centar “Nikola Tesla” u Banjaluci produžen je za sedam dana, tako da će studenti prijave moći da podnose do petka, 7. novembra.

Odluka o produženju roka, koja se odnosi na studente starijih godina studija, sa prvog i drugog ciklusa, na Univerzitetu u Banjaluci uslijedila je nakon što je komisija za prijem dokumenata utvrdila da se na konkurs javilo znatno manje studenata nego što su očekivali.
Zoran Babić, direktor Studentskog centra “Nikola Tesla”, istakao je da tzv. socijalni rok na pojedinim fakultetima još traje, te da je to jedan od uzroka malom broju dospjelih prijava.
“Nakon završetka ovog roka znatan broj studenata steći će uslove da aplicira na konkurs, a među njima će sigurno biti i dobro rangiranih, kojima će se na ovaj način pružiti šansa da dobiju smještaj”, potvrdio nam je Babić.
Prema njegovim riječima, do sada je primljeno oko 1.140 prijava.
Kako su nam u kratkoj telefonskoj izjavi potvrdili članovi komisije, od juče su pojačane gužve u redovima za predaju dokumenata.
Izvor: Nezavisne
Nema komentara
Sakrij sve komentare
Prikaži komentare
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Banjaluka.com. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Banjaluka.com zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara Banjaluka.com nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac takođe prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.