Objavljeno: 3. 11. 2014 u 16:26h
Na području grada Banjaluka su u značajnoj mjeri sanirne štete nastale u poplavama, izjavio je danas načelnik gradskog Odjeljenja za komunalne i stambene poslove i poslove saobraćaja Zoran Novaković.

“Sigurno je da ćemo u narednom periodu sanirati i preostali dio tih šteta”, rekao je Novaković novinarima, nakon što su predstavnici Gradske uprave razgovarali sa građanima.
On je istakao da su ograničene mogućnosti Gradske uprave Banjaluka u pogledu zapošljavanja građana.
“U ovom trenutku nema značajnijeg rješavanja tog pitanja. Za tako nešto potrebno je pokrenuti privredni kapacitete, a uslovi su stvoreni u tehnološkom biznis parku”, dodao je Novaković.
Anđelko Rađen iz Banjaluke kaže da nema osnovnih uslova za život.
“Zatražio sam od predstavnika Gradske uprave Banjaluka da mi pomognu u rješavanju problema sa kojim se susrećem. U banjalučkom naselju Šargovac nemam struju, vodu, a uslovi u kući koju koristim su neadekvatni”, naveo je Rađen, izrazivši nadu da će njegovi problemi biti riješeni.
Izvor: Agencije
Nema komentara
Sakrij sve komentare
Prikaži komentare
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Banjaluka.com. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Banjaluka.com zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara Banjaluka.com nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac takođe prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.