Društvo
Radio u Austriji, dobio penziju u Banjaluci
6. 11. 2014. | 09:53
Fond za penzijsko i invalidsko osiguranje (PIO) RS otkrio je penzionera kojem je više od 11 godina isplaćivana invalidska penzija u RS, dok je on paralelno s tim radio u Austriji, primao platu, bio uredno prijavljen i sticao radni staž.
Opširnije