Tag: Viktor Troicki

Region

Poslije Ðokovića i Troicki otkazao Dejvis kup

3. 07. 2016. | 13:51

Srbija će u četvrtfinalu Dejvis kupa igrati bez dvojice najbolje rangiranih tenisera – Novaka Ðokovića i Viktora Troickog. Neposredno nakon što je Ðoković, poslije poraza u trećem kolu Vilmbldona od Amerikanca Sema Kverija, saopštio da neće igrati jer mu je

Opširnije

Svijet

Troicki kažnjen sa 10.000 dolara

2. 07. 2016. | 15:12

Srpski teniser Viktor Troicki kažnjen je sa 10.000 dolara zbog svađe sa sudijom Damijanom Torelom u meču sa Albertom Ramosom u drugom kolu Vimbldona. Španac je na 5:3 servirao za pobjedu, pri rezultatu 30:30 linijski sudija viknuo je aut za

Opširnije

Region

Troicki u finalu Sofije

7. 02. 2016. | 10:02

Viktor Troicki plasirao se u finale ATP turnira u Sofiji, gdje će mu rival biti Roberto Bautista-Ahut. Srpski teniser je kao drugi nosilac u polufinalu poslije preokreta savladao Slovaka Martina Kližana 4:6, 6:3, 7:5. Troicki će se za četvrtu titulu

Opširnije

Svijet

Troicki odbranio titulu u Sidneju

16. 01. 2016. | 14:42

Srpski teniser Viktor Troicki odbranio je titulu na turniru u Sidneju, pošto je danas u finalu pobijedio Grigora Dimitrova iz Bugarske u tri seta 2:6, 6:1, 7:6 (9:7). Troicki je u trećem setu servirao za meč, ali je Dimitrov tada

Opširnije

Svijet

Troicki eliminisan na startu Sinsinatija

17. 08. 2015. | 19:14

Srpski teniser Viktor Troicki završio je učešće već u prvom kolu masters turnira u Sinsinatiju pošto je danas poražen od Amerikanca Mardija Fiša u dva seta – 6:2, 6:2. Trenutno 20. teniser svijeta potvrdio je lošu formu i pretrpio peti

Opširnije

Svijet

Troicki izbacio Brauna

4. 07. 2015. | 15:53

Srpski teniser Viktor Troicki savladao je u trećem kolu Vimbldona Nijemca Dastina Brauna sa 3:1. Troicki će se u osmini finala sastati sa pobjednikom meča Džejms Vord (Velika Britanija) – Vasek Pospišil (Kanada). Pospišil je 56. na ATP listi, a