Remi u derbiju 21. kola Prve lige RS: Sutjeska – Borac 0:0

Objavljeno: 5. 4. 2019 u 18:26h

U prvoj utakmici 21. kola šampionata Republike Srpske Sutjeska i Borac su odigrali neriješeno – 0:0. Već u drugom minutu gosti iz Banjaluke su imali šansu da povedu, ali je poslije šuta Danilovića lopta pogodila stativu.

U 42. minutu poništen je gol gostiju – poslije slobodnog udarca Stojana Vranješa golman domaćih je odbio loptu na koju je natrčao Igor Aničić i sproveo je u mrežu, ali je pomoćni sudija signalizirao ofsajd.

Oba tima su imala po još nekoliko prilika, ali se mreže na kraju nisu tresle.

Tabela:

Borac                             21      16      4        1        35:6       52

Sloga                              20      13      4        3        33:14     43

Rudar P.                       20      9        6        5        20:15     33

Željezničar                    20      9        3        8        34:27     30

Kozara                           20      7        5        8        22:24     26

Podrinje                        20      7        5        8        21:26     26

Slavija                            20      6        5        9        20:28     23

Tekstilac                        20      6        5        9        15:23     23

Drina                              20      5        6        9        19:24     21

Modriča A.                     20      4        8        8        15:24     20

Sutjeska                          21      5        4        12      23:29     19

Sloboda                          20      4        5        11      14:31      17

Izvor: Srpskainfo/ Darko Basara

/sport/fudbal/remi-u-derbiju-21-kola-prve-lige-rs-sutjeska-borac-00/||Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; [email protected])