Fudbal u Srbiji: Ovakav penal Spartaku ni trener svirao ne bi (Video)

Objavljeno: 14. 5. 2018 u 12:37h

Srbija, a zahvaljujući društvenim mrežama i cijeli svijet, smije se sudiji Srđanu Obradoviću.

Kralj kikseva među djeliocima pravde u Srbiji i otprije poznat po nevjerovatnim greškama, nadmašio je sam sebe na derbiju pretposljednjeg kola Lige za prvaka.

U Subotici je domaći Spartak dočekao niški Radnički u odlučujućoj utakmici za plasman u Evropsku ligu sljedeće sezone. Direktni dvoboj za Evropsku ligu pripao je domaćinu, koji je slavio 2:0, uz malu pomoć sudije Obradovića.

Prvo je u 49. minuti gostima isključio Pavkova zbog dva žuta kartona, zatim je u 66. minuti dosudio penal iz kojeg Nikolić postiže gol za vodstvo Spartaka 1:0.

Ali, teška sudijska lakrdija, nezapamćena čak i na ovim prostorima, dogodila se u 79. minuti. Lopta je na desnoj strani kaznenog prostora prizemno prošla kroz noge igraču Radničkog, a sudija je pokazao na penal.

Pogledajte video:

Izvor: index.hr

/aktuelno/region/fudbal-u-srbiji-ovakav-penal-spartaku-ni-trener-svirao-ne-bi-video/||claudebot