BiH

Derbi Borac – Čelik završen rezultatom 1:1: Banjalučani do boda sa igrače manje

Objavljeno: 17. 4. 2016 u 07:06h

Čelik je bio nadomak trijumfa protiv Borca na Gradskom stadionu, prvog od 2003. godine, ali su Banjalučani sa igračem manje u pretposljednjem minutu meča uspjeli doći do boda.

20:48 Uglješa Radinović pogađa za 1:1.

20:45 Najbolja šansa za goste, ali Vladimir Grahovac pogađa okvir gola. 20:41 Pokušava i Darko Maletić, ali njegov šut brani Adilović. Manje od deset minuta do kraja.

20:38 Srđan Bečelić nije uspio da iskoristi dobru priliku, šutirao je pored gola.

20:35 Bliži se kraj meča u Banjaluci. Čelik i dalje vodi, dok Borac sa igračem manje teško ugrožava gol Adilovića.

20:27 Ponovo problemi sa povredama za domaće. Borisa Raspudića zamijenio je Miloš Dujković.

20:20 Borac od 55. minuta igra sa igračem manje. Isključen je Željko Đokić. Defanzivac crveno-plavih sukobio se sa gostujućim fudbalerima, a nakon što se gužva smirila, sudija Skakić poslao ga je u svlačionicu.

20:05 Nastavljen je meč na Gradskom stadionu u Banjaluci. 19:50 Kraj prvog poluvremena. Fudbaleri Čelika na odmor odlaze sa golom prednosti. 19:40 Prva javna opomena na meču. Žuti karton zaradio je igrač gostiju Dženan Bureković.

19:31 Čelik vodi u Banjaluci. Iz prve prave prilike gosti dolaze do prednosti. Strijelac je Mahir Karić, koji je primio jednu dubinsku loptu i lobovao neodlučnog golmana Borca Branislava Ružića.

19:30 Problemi za domaće. Teren je zbog povrede napustio Toni Jović. Umjesto njega Borče Sredojević odlučio je da uvede Ajdina Redžića.

19:29 Ponovo prijeti Borac, sada nakon prekida, ali Boris Raspudić je neprecizan.

19:25 Konačno šansa! Uglješa Radinović sjajno je šutirao, ali se istakao golman Zeničana Adi Adilović. Prvi šut u okvir gola nakon 25 minuta.

19:17 Ništa konrektno za sada ne dešava se u duelu Borca i Čelika.

19:10 Desetak minuta igre na Gradskom stadionu. Nema većih uzbuđenja.

19:00 Arbitar Dragan Skakić dao je znak za početak susreta.

Borac: Ružić, Kiso, Ristovski, Jović (od 29. Redžić), Raspudić (od 67. Dujković), Škorić, Bečelić, Đokić, Radinović, Đilas, Maletić. Trener: Borče Sredojević.

Čelik: Adilovć, Grahovac, Kazazić, Bajraktarević, Karić, Dedić, Kojić, Popović, Bureković, Pezer, Hećo. Trener: Elvedin Beganović. Premijer

Liga BiH – 25. kolo:

Radnik – Zrinjski 0:1 (0:0) /Zakarić 52/

Velež – Drina 0:1 (0:0) /V. Ivanović 67/ Mladost – Olimpik 2:0 (2:0) /Isaković 13, Karahmet 29/

Tabela:

Zrinjski (+1) 56,Sloboda 53, Željezničar (+1) 49, Sarajevo 48, Široki Brijeg 46,Radnik (+1) 42, Čelik 35, Mladost (+1) 33, Vitez 31, Slavija 30, Olimpik (+1) 27, Borac 25, Travnik (+1) 23, Rudar Prijedor 19, Drina (+1) 19, Velež (+1) 8.

Izvor: Mondo

/aktuelno/bih/derbi-borac-celik-zavrsen-rezultatom-11-banjalucani-do-boda-sa-igrace-manje/||claudebot