Jokanović napustio Borac m:tel

Objavljeno: 10. 6. 2015 u 16:16h

Golman Rukometnog kluba Borac m:tel Petar Jokanović napustio je banjalučki klub i karijeru će nastaviti u rumunskoj Odorhei.

Dvadesetpetogodišnji čuvar mreže je u “Velikanu iz Gospodske” odradio polusezonu u kojoj je osvojio “duplu krunu” u Bosni i Hercegovini.

To je očigledno bila dobra preporuka, kao i činjenica da je postao reprezentativac BiH, da pojača tim koji je prethodne sezone osvojio evropski Kup izazivača.

Odorhei je zauzeo prvo mjesto nakon ligaškog dijela rumunskog prvenstva i osigurao startnu poziciju pred plej-of. Međutim, na startu nokaut faze je eliminisan od osmoplasirane Turde rezultatom 2:0 u pobjedama.

Izvor: Mondo