Borac pobjedom nad Širokim okončao jesenji dio sezone

Objavljeno: 10. 12. 2017 u 15:25h

Fudbaleri Borca pobjedom nad Širokim Brijegom (2:1) završili su jesenji dio BHT Premijer lige BiH.

Tako su zadržali realne šanse da se nakon četiri kola na proljeće nađu u Ligi za prvaka.

Meč u Banjaluci prekinut je u 28. minutu zbog toga što su navijači domaćih grudvama gađali pomoćnog sudiju.

Nakon 15-ak minuta pauze meč je nastavljen, a navijači na istoku su morali da napuste stadion. Pridružili su im se one najvatrenije pristalice, popularni Lešinari, koji su samoinicijativno napustili sjevernu tribinu.

U prvih skoro pola sata navijači su skandirali Borisu Raspudiću, legendarnom kapitenu, ali i Uprava napolje. Borac je poveo golom Gorana Galešića, a poravnanje gostima donio je Vagner.

Pobjedu crveno-plavima spektakularnim auto golom u sudijskoj nadoknadi donio je Josip Barišić.

Izvor: Nezavisne/Vladimir Grbić