Fudbal

Ovo su sastavi: Borac u revanš utakmici protiv Sarajeva

13. 03. 2024. | 18:08

Fudbaleri banjalučkog Borca igraju danas revanš utakmicu četvrtfinala Kupa BiH protiv Sarajeva. Utakmica počinje u 17.30 časova na stadionu Asim Ferhatovic Hase a ovo su sastavi: FK Sarajevo: Rogić, Duraković, Buljubašić, Čataković, Kjeremeh, Hasić, Julardžija, Beganović, Soldo, Đuričković, Mustafić. Na

Opširnije

Fudbal

Mančester siti i Liverpul remizirali na Enfildu

10. 03. 2024. | 19:54

Fudbaleri Liverpula i Mančester sitija remizirali su danas na Enfildu rezultatom 1:1 (0:1) u utakmici 28. kola Premijer lige. Vodeći gol za goste danas je postigao Džon Stouns u 23. minutu, dok je izjednačenje svom timu donio Aleksis Mekalister u

Opširnije

Fudbal

Vuković: Pamtiću gol u najdražem dresu

5. 03. 2024. | 18:05

I dan nakon utakmice, priča se o velemajstorskom golu mladog fudbalera Borca Davida Vukovića, koji je postigao u 21. kolu Premijer lige BiH protiv GOŠK-a. Svega osam minuta, bilo je dovoljno Vukoviću da upiše svoj prvi pogodak u najdražem dresu.