Košarka

Ulični basket: Dominacija KKI Vrbas

17. 06. 2017. | 13:35

Druga ekipa Košarkaškog kluba invalida Vrbas osvojila je prvo mjesto u uličnom basketu “Fiba 3×3 Satellite” čiji je organizator Sportska organizacija “Basket bam” uz podršku Tvornice obuće “Bema”. Do ovog vrijednog trijumfa došli su zahvaljujući košu Slavka Šimića sa linije

Opširnije

Košarka

Ratko Varda: Džordan je bio baš “praćkica”

7. 06. 2017. | 20:26

Tokom boravka u Banjaluci, gdje je promovisao međunarodni košarkaški kamp “Three Points” na Jahorini, nekadašnji član Detroit Pistonsa i Vašington Vizardsa prisjetio se boravka na NBA parketima. Košarkaški klub Partizan TS Banjaluka i ove godine organizuje međunarodni košarkaški kamp “Grawe

Opširnije

Košarka

Banjalučanka solidna u pobjedi Srbije

26. 05. 2017. | 19:48

Renovinara ženska košarkaška reprezentacija Srbije pobijedila je danas selekciju Kine rezultatom 71:66 na startu turnira u Karlovim Varima, u okviru priprema za predstojeće Evropsko prvenstvo. Najefikasnija u pobjedničkom timu bila je Jelena Milovanović sa 20 poena, Banjalučanka Saša Čađo je

Opširnije

Košarka

KKI Vrbasu srebrna medalja!

14. 05. 2017. | 12:27

KKI Vrbas osvojio je drugo mjesto na finalnom turniru Kupa-a BiH za košarkaše u kolicima. Banjalučani nisu uspjeli drugi put uzastopno da pobijede ekipu iz Gradačca, koja je ovaj put slavila u Boriku rezultatom 72:67. KKI Zmaj iz Gradčca osvojio

Opširnije

Košarka

KKI Vrbas: Pohod ka novom trofeju

13. 05. 2017. | 12:44

Članovi Košarkaškog kluba invalida “Vrbas” žele da osvoje još jedan trofej u tekućoj sezoni. Banjalučani će danas biti domaćini završnice Kupa BiH gdje će nastojati da odbrane pehar kojeg su uzeli i prošlog takmičarskog ciklusa. Četiri pobjede i jedan poraz