Milan ubjedljiv protiv Arsenala

Share on FacebookTweet about this on Twitter
Preporuči na Viberu Pratite nas putem Vibera

Objavljeno: 16. 2. 2012

Fudbaleri Milana najbliži su četvrtfinalu Lige šampiona, pošto su na startu nokaut faze ubjedljivo porazili Arsenal sa 4:0 (2:0) na San Siru.

Milan-Arsenal

Poslije zanimljivog prvog poluvremena, Milan je vodio sa 2:0 golovima Kevina Prinsa Boatenga i Robinja, mada su “rosoneri” mogli da imaju i ubjedljiviju prednost.

Milan je nastavio da dominira u drugom dijelu i već u četvrtom minutu nastavka Robinjo je drugim golom povećao prednost Italijana na 3:0. Potpunu nadmoć “rosoneri” su potvrdili golom Zlatana Ibrahimovića iz penala u 79. minutu.

Na San Siru se od dresa Arsenala drugi put oprostio Tjeri Anri koji se vraća u SAD.