Inter slavio u Genoi

Objavljeno: 14. 12. 2011 u 09:44h

Inter je konačno uspio uvezati dvije pobjede u prvenstvu. U zaostalom meču protiv Genoe, Inter je slavio sa minimalnih 0:1, a jedini pogodak postigao je Japanac Yuto Nagatomo.

ovako Nagatomo slavi pogodak

Uprkos brojnim prilikama, gosti iz Milana sve do 67. minute nisu uspjeli doći do pogotka, malo zbog svojih napadača koji nikako nisu uspijevali da realizuju stvorene prilike, ali ponajviše zbog sjajno raspoloženog golmana Freya. Ipak, u 67. minuti, nakon centaršuta Ricarda Alvareza, Nagatomo je sjajno reagovao i glavom matirao Freya. Inter se sada nalazi na sedmom mjestu Serije A sa 20 osvojenih bodova.